Grupa rowerowa


Grupa rowerowa
Grupa rowerowa

W DNIACH  OD 11.08.2016 DO 15.08.2016 ORGANIZOWANA

JEST PIELGRZYMKA ROWEROWA DO CZĘSTOCHOWY.

NA TRASIE JEST GWARANTOWANA:

OPIEKA DUSZPASTERSKA

SPECJALISTYCZNA OPIEKA SERWISOWA 

ZAKWATEROWANIE W MOŻLIWIE NAJLEPSZYCH WARUNKACH

ZAJĘCIA FITNES POD OKIEM SPECJALISTÓW

WYŻYWIENIE smaczne, nikt nie jest głodny

WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

W naszej parafii zawiązała się GRUPA ROWEROWA, która co rocznie udaje się w pielgrzymce na Jasną Górę do Matki Bożej. W pierwszych latach grupa łączyła się w Kaliszu z Grupą rowerową diecezji kaliskiej i wspólnie z nią podążała do Częstochowy. Od 5 lat grupa wyjeżdża z Jarocina swoim szlakiem, czyli można nazwać ja grupą promienistą i  łączy się dopiero z diecezjalną grupą rowerową 13 sierpnia w Kłobucku, gdzie wszystkie grupy diecezjalnej pielgrzymki pieszej i rowerowej uczestniczą we wspólnej Eucharystii. Nasza grupa jest zorganizowana bardzo dobrze, nikt nie czuje się u nas samotny, zadbamy o każdego, kto do nas dołączy, aby pielgrzymować wspólnie z nami. Pielgrzymujemy również w ciągu roku 1 maja do św. Józefa w Kaliszu , na Górę Krzyża jesienią oraz do Lichenia i w wiele innych miejsc. Serdecznie zapraszamy!!!

Kapelan i Kierownik Grupy Ks. Kanonik Andrzej Piłat
Kapelan i Kierownik Grupy Ks. Kanonik Andrzej Piłat

 Przewodnikiem duchowym naszej grupy jest Ks. Andrzej Piłat , Proboszcz parafii

Pan Leszek i Pani Ewa
Pan Leszek i Pani Ewa

Pielgrzymka rowerowa, która odbywa się w sierpniu jest piekną formą rekolekcji w drodze do Matki Bożej. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił i wyruszyć razem z nami. Pani Ewa i Pan Leszek dbają, aby podczas pielgrzymki nikt nie był głodny, a w razie kryzysu kondycji nawet podwiozą do grupy, aby się nie zgubić.

serwisanci rowerowi Jasiu i Krzysiu
serwisanci rowerowi Jasiu i Krzysiu

Nasza grupa jest naprawdę dobrze zorganizowana, kiedy zachodzi potrzeba naprawienia roweru, niezawodny jest nasz serwis rowerowy, którego szefem jest pan Jan. Na zdjęciu od lewej, oraz pan Krzysztof.